Be+Do :: Be Yourself Leader
בי פלוס דו - פיתוח מנהיגות עצמית
* No commitments or payments details!

קבל ש.י.ט.ה לשנה החדשה

Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית / מירב הגלילי 31.12.2016

בכוחן של שאלות לעצב את התודעה שלנו, על כן מוטב כי נשאל שאלות איכותיות. שאלות איכותיות יוצרות חיים איכותיים.

כיצד פועלות שאלות?

•שאלות משנות מיד את הדברים בהם אנו מתמקדים ולכן את רגשותינו.  בעצם נעשה כאן שינוי תהליך המיקוד.   כל אחד יכול להעלות בדמיונו רגע יקר בחיים אשר יגרום לנו להרגיש נפלא.

•שאלות משנות את אשר אנו משמיטים.  בני אדם הם "יצורי השמטה" נהדרים.  שאלות הם קרני הלייזר של המודעות האנושית (אנתוני רובינס).  הן מרכזות את המיקוד שלנו וקובעות מה נרגיש ונעשה. 

•שאלות עוזרות לנו לייצר דפוסי חשיבה חדשים.

•שאלות משנות את המשאבים העומדים לרשותנו.

אז מהם שאלות ש.י.ט.ה? 

• מה השפע בחיי ועל מה אני מוקיר תודה?

• אלו פעולות אני יוזם לקידום מטרותיי?

• כיצד אני מטפח את עצמי בגוף ובנפש?מה מטעין וממלא אותי?

•מה הדברים החשובים בחיי? מה מניע אותי?

זכרו כי חיפוש אחר תשובות לשאלות ש.י.ט.ה בכל תחום חיים בו הנכם מעוניינים בשינוי, בעצם יוצר דפוסי חשיבה חדשים ומאפשר את השינוי.  השנה תאפשרו לעצמכם בעזרת שאילת שאלות אלו להתבונן בחייכם ולשהות רגע, לא למהר וגם לא לחשוש במידה ולא עולה דבר.  המוח עובד, הוא מחפש עבורכם מגוון של תשובות ואתם תבחרו את המתאימה ביותר עבורכם.  יש לרשום את התשובות שעולות ביומן ש.י.ט.ה או במחברת מיוחדת להתפתחות וצמיחה ולהקפיד לתעד את התשובות.  במהרה תגלו כי יש קשר רב בין התשובות וכמו כל אימון ככל שמתרגלים יותר, עולה מגוון רחב וגדול של אפשרויות והקשר עם עצמנו פנימה מתחזק.

ולבסוף דעו כי:

"אדם השואל שאלות אינו יכול לחמוק מהתשובות" (פתגם קמרוני)

בברכת שנה אזרחית טובה,

מירב הגלילי
עוד מBe+Do - פיתוח מנהיגות עצמיתכיצד להפוך את איחולי החג למציאות יומיומית? / Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית מירב הגלילי 24.10.2016
האיחול שכתבתי לעצמי לשנה החדשה תלוי מולי, מעל פינת העבודה שלי ומזכיר לי לאן אני רוצה להגיע, או אם לדייק - היכן אני רוצה להיות. בין אם אני בדרכים או מול המחשב, בין אם עם משפחתי, בן זוגי או חברי - יש מקום שאני נושאת עמי, בתוכי, כל הזמן. מעין סביבה ניידת, שמובילה ומנחה אותי בכל דרך שאני הולכת בה.

על יומן לתהליכים אישים כבר שמעת? / Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית מירב הגלילי 05.09.2015
שנה חדשה בפתח וזו הזדמנות נפלאה לשינוי, ללקיחת אחריות על תחום חיים או מצב חיים שמאתגר אותך במיוחד וגורם לך אי נוחות רבה. כל אחד בינו לבין עצמו יודע מהו אותו דבר שלו היה "מנצח" ומבצע בעקביות היה יכול להיטיב את חייו. הקדש לכך רגע מחשבה. מצאת? אז נכון שקל יותר לדבר ומי מאיתנו לא מקבל החלטה כזו או אחרת בתחילת שנה ואיכשהו הביצוע מתמסמס בשגרת החיים ובמשימות היום השואבות. למה זה קורה לנו? למה רוב ההחלטות שאנחנו מקבלים לא מחזיקות מעמד? צריך להבין שההחלטה היא למעשה יציאה לתהליך של שינוי.

קבלו מארז של 8 כלים להגשמה ומימוש כל החלטה בשנה הבאה / Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית מירב הגלילי 25.08.2015
רגע לפני פתיחת השנה וראש השנה הוא הזדמנות מצוינת לקבלת החלטות חדשות שיכולות להטיב איתנו ולשפר את איכות חיינו. אנתוני רובינס, המאמן הדגול טוען כי, "ייעודכם מעוצב ברגעים של החלטה" ולמעשה חייכם משתנים מיד כאשר אתם מגיעים להחלטה חדשה מבוססת ומחויבת. קבלת החלטה הינה כוח שנמצא ברשות כל אחד מאיתנו ועל כן חשוב שנקבל החלטות. ההחלטות שאנחנו מבצעים בכל רגע מחיינו קובעות, כיצד נרגיש? מה נעשה? מה נתרום? ומי נהיה?

איך להתחיל לנהל חיים עם יומן? / Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית מירב הגלילי 21.06.2015
למה כל כך קשה לנו לנהל את עצמנו בעזרת יומן?חשבתם על זה פעם? כמה התנגדויות עולות בתוכנו כשאנחנו מתיישבים לכתוב? ולא כתיבה מרחשי ליבנו אלא תיעוד פשוט של אירועי השבוע והמשימות שעומדות בפנינו? כאילו יש בתוכנו משהו נגד עצמנו.

5 סיבות למה כדאי להתחיל לנהל יומן? / Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית מירב הגלילי 13.06.2015
יצא לך פעם להסתכל על היומן השבועי שלך ולסקור את האירועים שעברת? או את המשימות שביצעת במהלך השבוע האחרון? יכול להיות מאד מעניין, כי למעשה התבוננות ביומן שלך, יכולה בקלות לספר את סיפור חייך. לומר מי אתה? במה אתה עוסק? אלו פעולות אתה מבצע בעקביות? אלו פעולות אתה כלל לא עושה? במה אתה משקיע זמן? במי? וכמובן במה לא?

6 דרכים לרתום את כוח הכרת תודה לחיים של איכות / Be+Do - פיתוח מנהיגות עצמית מירב הגלילי 06.06.2015
שימוש בכוח של הכרת תודה מייצר שינויים חיוביים בחיים. הכרה בברכות בחייך, במתנות שקיבלת מהבורא והוקרה שלהם משנה את הדינמיקה של מציאות חייך והופכת אותך לאדם חיובי, אכפתי ואהוב. זהו כלי עוצמתי שיש לרתום לטובתך וכמו כל דבר לתרגל ולהתאמן. אין ספק בלבי כי הפעולה הפשוטה של להיות אסיר תודה על בסיס קבוע תעצב את דפוסי החשיבה שלך לחיובים ובכך תשפיע רבות על איכות חייך.

Join now to mailing list BePlusDo for updates and daily leadership message

Be+Do :: Be Yourself Leader

E-mail: info@beplusdo.co.il

Address: Rotem Amidbar 10, Beer Ora 88000

All rights reserved BePlusDo Coaching Technologies Ltd. BePlusDo.com © 2021| עברית, English | Developed by Beesoft